Festyn na Dzień Dziecka

1 czerwca Gminny Ośrodek Kultury zorganizował specjalny festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Mimo kapryśnej pogody na festyn przybyła liczna grupa dzieci z rodzicami, za co serdecznie dziękujemy. Rozpoczęliśmy oczywiście od życzeń dla dzieci w dniu ich święta. Oby ich dzieciństwo trwało jak najdłużej!

Dzieci korzystały z programu sportowo-rekreacyjnego przygotowanego specjalnie dla nich. Odbyło się kilkanaście różnorakich konkurencji a każda z nich kończyła się wręczaniem nagród. Na maluszków czekało stanowisko z kolorowankami i kredkami. Zaplanowano również poczestunek dla dzieci oraz rodziców.

Nasi wspaniali sąsiedzi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Płośnicy pomogli nam w przygotowaniu grillowej uczty i zrobili to wyśmienicie! Były grillowane kiełbaski, pieczywo, słodycze oraz napoje ciepłe i zimne. Dzieci chętnie korzystały również z dodatkowych stacjonarnych atrakcji: zjeżdzalni, trampoliny, stoiska z pop cornem i watą cukrową. Dla najmłodszych dzieci niewątpliwą atrakcją były kolorowe, wesołe baloniki.

Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy bardzo dziękuje za udział w festynie i wspólną zabawę wszystkim dzieciom oraz towarzyszącym im rodzicom.

Zapraszamy do galerii zdjęć