Spotkanie z poetką w filii bibliotecznej w Wielkim Łęcku

Dzieci z klas I-III spotkały się z poetką, członkinią Działdowskiej Kużni Słowa Panią Krystyną Sztramską w Filii bibliotecznej w Wielkim Łęcku.Na spotkanie przybyły też panie Ewa Sotomska i zastępca dyrektora Teresa Trybowska. Gości serdecznie powitała bibliotekarka Maria Sobotka a następnie pani Krystyna w bardzo interesujący sposób opowiadała dzieciom o swojej twórczości, o swoich inspiracjach do pisania, czytała dzieciom swoje wiersze i opowiadania. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, dzieci zadawały gościowi wiele interesujących pytań, opowiadały o swoich pasjach, śpiewały piosenki. Pani Krystyna bardzo szybko nawiązała kontakt z najmłodszymi i chętnie odpowiadała na zadawane pytania. Najmłodsi serdecznie podziękowali gościowi wręczając własnoręcznie przygotowane laurki. Dziękujemy !