II Spotkanie Klubu Lokalnych Twórców z wystawą i kiermaszem

Piątek w GCKiB w Płośnicy należał do "Klubu Lokalnych Twórców" i Pani Elżbiety Nowakowskiej ! Na początku spotkania dyr. Beata Grędzińska powitała kolejnych twórców, którzy dołączyli do naszego grona m.in z Przełęka i Wlk. Łęcka oraz przybliżyła zebranym postać Pani Eli Nowakowskiej, autorki naszej wystawy w Galerii na piętrze, następnie w "sali twórców" przy kawie toczyły się rozmowy: wspólne pasje, miłość do piękna, tworzenia łączy pokolenia, ponieważ młode kobiety i starsze osoby mają jak się okazuje wiele ciekawych tematów do omówienia. Wymieniano się spostrzeżeniami, prezentowano swoje dzieła, które można było już dziś zobaczyć na Kiermaszu "Klubu Lokalnych Twórców w Działdowie" . Zapraszamy na kolejną Wystawę i kiermasz "Klubu Lokalnych Twórców" do Płośnicy w niedzielę Palmową 9 kwietnia.